Co oferujemy?

Strona główna Co oferujemy?

Nasze przedszkole położone jest w urokliwym zakątku z dala od centrum miasta. Z wszystkich stron otoczone jest zielenią, w ogrodzie przedszkolnym znajduje się plac zabaw. Budynek został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany zgodnie z wymogami przepisów sanitarnych i budowlanych a sale lekcyjne wyposażone w atestowane meble i zabawki dostosowane specjalnie do potrzeb dzieci.

W przedszkolu funkcjonuje 6 grup. Dzięki temu, że są one mało liczne, możemy indywidualnie traktować każdego wychowanka i poświęcić mu tyle uwagi i czasu ile potrzebuje. Jednocześnie, w grupach z najmłodszymi dziećmi poza wychowawcami jest dodatkowa Pani, co sprawia, że każde dziecko może czuć się bezpiecznie.

Ponadto, placówka posiada internetowy system ,,KINDERCRM” do komunikacji z przedszkolem. W roku szkolnym 2019 – 2020 wszystkie koszty związane z pobytem dziecka w przedszkolu ponad 5 godzin dziennie pokryte zostały ze środków Unii Europejskiej.

Co Oferujemy?

Pyszne posiłki

Budujemy u dzieci zdrowe nawyki żywieniowe.

Język Angielski

Wspomaga zdolność uczenia się, koncentrację oraz zapamiętywanie.

Integracja

Uczy odpowiedzialności za innego człowieka, empatii, zrozumienia i poszanowania dla różnorodności.

Domowa atmosfera

Otoczenie w salach sprzyja rozwojowi dziecka w każdej sferze: poznawczej, społecznej, zdrowotno-ruchowej.

Zajęcia logopedyczne

Efektowne metody w zakresie rozwijania prawidłowej mowy dziecka i jego sprawności językowej.

Wykwalifikowana kadra

Kadra, która refleksyjnie analizuje każde dziecko traktując je indywidualnie.