Nasza historia

Strona główna Nasza historia
Nasza historia

Wszystko zaczęło się od partnerstwa
Gmina Władysławowo i Fundacja Centrum Diagnozy, Terapii i Edukacji wspólnie przystąpiły do realizacji projektu pod nazwą Zaczynamy od przedszkola! Utworzenie 110 trwałych miejsc przedszkolnych w Gminie Władysławowo

Zakres zadań projektu obejmował utworzenie przedszkola samorządowego w Gminie Władysławowo. Adaptację budynku na potrzeby 110 nowych miejsc przedszkolnych, w tym dla dzieci z niepełnosprawnościami, zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych.

Prace remontowe trwały zaledwie kilka miesięcy, jednak ich zasięg był niezwykle szeroki a dzięki zaangażowaniu, poświęceniu i pasji wielu osób wszystko udało się wykończyć przed 1 września 2019 roku. – I tak oto Jesteśmy!!! pierwsze w Gminie Władysławowo Przedszkole nr 1.

Dlaczego my?

Wysokiej jakości edukacja

W celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia

• zatrudniamy wykwalifikowaną i przyjazną dzieciom kadrę
  • rozpoznajemy potrzeby oraz możliwości psychofizyczne naszych wychowanków
  • stymulujemy rozwój dzieci poprzez stosowanie ciekawych i różnorodnych form i metod pracy
  • uczymy codziennie języka angielskiego
  • umożliwiamy dzieciom szeroko pojęte poznawanie świata

Wykwalifikowana kadra

Przedszkole Publiczne nr 1 we Władysławowie to placówka nowoczesna, przyjazna i innowacyjna. Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana, kompetentna, zaangażowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody wychowania. Dajemy naszym wychowankom szansę poznania i wyrażania siebie poprzez okazję twórczego działania i rozwijania własnych możliwości.

Domowa atmosfera

Atmosfera wychowawcza , którą można porównać do „klimatu”, w którym wzrasta i rozwija się dziecko, ma wielkie znaczenie dla jego prawidłowego rozwoju. W naszym przedszkolu dbamy o to, aby każdy przedszkolak już od pierwszych dni czuł się komfortowo i bezpiecznie.
Kameralną atmosferę w naszej placówce tworzą niewielkie grupy dzieci, w których wychowankowie otoczeni są indywidualną opieką wychowawców.

Nasza misja

W naszym przedszkolu dzieci są szczęśliwe, radosne i bezpieczne. Każdego dnia rozwijają takie umiejętności jak ciekawość, aktywność i motywację do działania; współdziałanie z innymi…

Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola już dziś!
Wystarczy wypełnić kwestionariusz zgłoszenia do przedszkola
Poznaj nasz zespół
Hanna Żaczek
Dyrektor przedszkola
Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, terapeuta, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, tutor i coach. Absolwentka Pomorskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdyni, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku.
Eliza Wiśniewska
Wychowawca w grupie oraz nauczyciel języka angielskiego
Absolwentka Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni na kierunku Pedagogika: Wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego oraz Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w na kierunku pedagogika szkolna z socjoterapią i terapią pedagogiczną. Dodatkowo ukończyła kurs z Terapii Behawioralnej w teorii i praktyce.