Kadra

Poznaj nasz zespół

Przedszkole nr 1 we Władysławowie to placówka nowoczesna, przyjazna i innowacyjna. Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana, kompetentna, zaangażowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody wychowania. Dajemy naszym wychowankom szansę poznania i wyrażania siebie poprzez okazję twórczego działania i rozwijania własnych możliwości.

Hanna Żaczek
Dyrektor przedszkola
Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, terapeuta, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, tutor i coach. Absolwentka Pomorskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdyni, Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku.

Jak sama mówi: Przedszkole nr 1 we Władysławowie tworzą ludzie z pasją. Wspaniała kadra pedagogiczna i pracownicy obsługi, nasi wychowankowie oraz ich rodzice.

Jest osobą niezwykle optymistyczną, pełną wiary, ciepłą i otwartą.

Paulina Holender
Wychowawca w grupie i terapeuta SI
Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych. Terapeuta Integracji Sensorycznej oraz magister zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej. W trakcie pracy pedagogicznej uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Jest animatorem zabaw dla dzieci. Swoje umiejętności chętnie wykorzystuje w pracy z podopiecznymi. Pani Paulina szybko nawiązuje dobry kontakt z wychowankami. Cechuje ją cierpliwość i opanowanie, co niezwykle pozytywnie oddziałuje na powierzone jej opiece dzieci.
Katarzyna Karasińska
Wychowawca w grupie

Absolwentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunkach: pedagogika i pedagogika resocjalizacyjna oraz Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Jest pełnym wyrozumiałości i odpowiedzialności nauczycielem, który szybko nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem, a dzięki zaangażowaniu i sercu wkładanemu w pracę z najmłodszymi czas spędzony w przedszkolu pozbawiony jest nudy i monotonii.

Elżbieta Skrzypkowska
Wychowawca w grupie
Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku filologia polska oraz Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Pani Elżbieta podczas pracy daje z siebie wszystko, wykorzystując w trakcie zajęć olbrzymie pokłady empatii i zrozumienia a także szeroką wiedzę w różnych dziedzinach, kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego wychowanka.

Aneta Tabaszewska - Lorczak
Pomoc nauczyciela
Wspiera nauczyciela w ciągu całego dnia oraz w szczególnych sytuacjach organizacyjnych i opiekuńczych w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa i właściwej opieki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest zawsze pomocna i uśmiechnięta. Wybór jej drogi zawodowej jest wynikiem pasji do pracy z dziećmi i satysfakcji jaką jej daje.
Klaudia Danielewicz
Pomoc nauczyciela
Wspiera nauczyciela podczas pracy dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej każdego dnia w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa i właściwej opieki. Jest zawsze radosna i pełna energii. Posiada doświadczenie w pracy z najmłodszymi przedszkolakami.
Marta Bieszka
Wychowawca w grupie
Absolwentka Wyższej Szkoły Komunikacji Społecznej w Gdyni na kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Kolegium Jagiellońskiego – Wydział Nauk Społecznych na kierunku: Resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Na co dzień pracuje w Przedszkolu nr 1 we Władysławowie jako wychowawca jednej z najmłodszych grup. Pani Marta odznacza się doskonałą znajomością zasad wychowania przedszkolnego. Jest pracowita i wyrozumiała. Łatwo nawiązuje kontakty. Uwielbia dzieci. Jak sama mówi: ,,W pracy z nimi, najważniejsze jest to, aby nawiązać pozytywne relacje”.
Agnieszka Pogorzały
Sekretarz przedszkola i wychowawca w grupie
Posiada dyplom ukończenia studiów pedagogicznych w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła również studia z zakresu organizacji usług turystyczno – hotelarskich a także wiele kursów i szkoleń administracyjno – kadrowych. Pani Agnieszka uwielbia pracę z dziećmi. Potrafi okiełznać każdego przedszkolnego urwisa. Cechuje ją cierpliwość, wrażliwość oraz kreatywność a także sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Prywatnie jest pasjonatką podróży i natury.
Aleksandra Gettka
Wychowawca w grupie
Absolwentka Studium Nauczycielskiego w Gdańsku gdzie uzyskała wiedzę, kwalifikacje i przygotowanie do zawodu nauczyciela przedszkola,  Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku i Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Tczewie na kierunku gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna. Pani Aleksandra posiada liczne kwalifikacje i szeroką wiedzę z zakresu pedagogiki, w tym edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jest osobą z dużym doświadczeniem pedagogicznym. W swojej pracy kładzie duży nacisk na kształtowanie wśród dzieci samodzielności. Zawsze potrafi znaleźć wspólny język ze swoimi podopiecznymi. Prywatnie interesuje się historią, rękodziełem i podróżami.
Katarzyna Kortas
Pracownik gospodarczy
Pani Kasia dba o ład i porządek oraz schludny wygląd przedszkola. Chętnie pomaga w kuchni oraz przy odprowadzaniu dzieci do ich rodziców. Jest pomysłowa, zaradna i pracowita.
Daria Gohra
Pomoc nauczyciela
Pani Daria przygodę z naszym przedszkolem rozpoczęła od stażu, wówczas poznała zasady funkcjonowania placówki, kadrę oraz dzieci. Po krótkiej przerwie wróciła i pracuje jako pomoc nauczyciela w grupie. Niedawno rozpoczęła studia pedagogiczne, by w przyszłości pracować na stanowisku nauczyciela. Jest niezwykle pogodna i energiczna, ma mnóstwo ciekawych pomysłów, które chętnie wykorzystuje w swojej pracy.
Patrycja Cimochowska
Sekretarz przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości. Posiada praktykę w pracy na stanowisku sekretarza, cechuje ją skrupulatność i sumienność  a także pozytywne nastawienie do nowych zadań i chęć rozwoju. Do głównych zainteresowań Pani Patrycji należą gotowanie i podróże.
Anna Szczepaniak
Pracownik gospodarczy
Pani Ania na co dzień dba o ład i porządek w przedszkolu. Jest zawsze pomocna i uśmiechnięta. W wolnym czasie piecze wspaniałe ciasta, którymi chętnie dzieli się z  przedszkolną załogą.
Karolina Szomborg
Pomoc nauczyciela
Pani Karolina pracuje jako pomoc nauczyciela w grupie. Zawsze chętnie pomaga wszystkim przedszkolakom. Jest pasjonatką rękodzieła, prywatnie uwielbia jeździć na rowerze. Do pracy dociera jednośladem.
Ryszard Kortas
Konserwator - złota rączka w przedszkolu
Dba o utrzymanie należytego porządku a także stan techniczny wyposażenia budynku. Zawsze pomocny, pogodny i uśmiechnięty.
Eliza Grapp
Wychowawca w grupie oraz nauczyciel języka angielskiego
Absolwentka Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni na kierunku Pedagogika: Wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego oraz Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w na kierunku pedagogika szkolna z socjoterapią i terapią pedagogiczną. Dodatkowo ukończyła kurs z Terapii Behawioralnej w teorii i praktyce.

Na co dzień jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Cechuje ją spokój i opanowanie. Interesuje się edukacją, pedagogiką i psychologią. Jest odpowiedzialna i sumienna a praca z dziećmi daje jej poczucie spełnienia.

Klaudia Lessnau
Nauczyciel wspomagający
Pani Klaudia ukończyła studia pedagogiczne I stopnia z zakresu pedagogiki ze specjalnością wczesna edukacja z oligofrenopedagogiką oraz studia magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej. Na co dzień pracuje jako pedagog specjalny.  Jest osobą niezwykle komunikatywną, nie boi się nowych wyzwań. Od kilku lat trenuje biegi długodystansowe. Do ubiegłego roku uczestniczyła w Mistrzostwach Polski w biegu na dystansie 100 km, zdobywając tym samym tytuł czwartej kobiety w Polsce.
Małgorzata Elend
Pomoc nauczyciela
Pani Małgosia pracuje jako pomoc nauczyciela w grupie, ponadto posiada również kwalifikacje jako pielęgniarka i dodatkowo pełni opiekę zdrowotną nad wszystkimi dziećmi przedszkolnymi. Jest pełna entuzjazmu i zapału. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów, które realizuje podczas zajęć profilaktycznych z dziećmi.
Małgorzata Rak
Wychowawca w grupie
Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej, Instytut Nauk Społecznych na kierunku wychowanie obronne, dewiacje i patologie społeczne a także Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Gdyni na kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiada liczne kursy i certyfikaty w tym: ,, Na dobry start w przygotowaniach do szkoły, Certyfikat Basic Life Support, ,,Tańce i zabawy muzyczno-ruchowe w edukacji.

Pani Małgorzata potrafi dostrzec i zrozumieć potrzeby dzieci. Buduje ciepłe relacje zarówno ze swoimi wychowankami jak i ich rodzicami. Jest dokładna i konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu. Nadal rozwija i pogłębia swoja wiedzę w dziedzinie nauczania i wychowania małych dzieci.

Wiesława Grabowska
Nauczyciel logopeda
Absolwentka wczesnej edukacji z logopedią na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada wiedzę, umiejętności oraz kompetencje społeczne do organizowania profilaktyki, diagnozy i terapii w zakresie zaburzeń mowy. Pani Wiesia jest doskonałym terapeutą. Nie boi się nowych wyzwań. W trakcie codziennej pracy chętnie korzysta z metod aktywizujących, dzięki czemu zyskała sympatię przedszkolaków, które z radością uczestniczą w prowadzonych przez Nią zajęciach.
Maja Srok
Wychowawca w grupie
Absolwentka Wyższej  Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Posiada wiedzę z zakresu wychowania przedszkolnego w teorii i praktyce.
Pani Maja to wspaniały wychowawca i pedagog. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi z różnego rodzaju zaburzeniami. Szczególną opieką obejmuje wszystkich swoich wychowanków. Ma dla nich wiele ciepła i wyrozumiałości.
Marta Koehna
Wychowawca w grupie i nauczyciel języka angielskiego
Absolwentka Powszechnej Wyższej Szkoły Humanistycznej Pomerania z siedzibą w Chojnicach, na kierunku: Wczesna edukacja z nauczaniem języka angielskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Aktualnie poszerza swoją wiedzę z zakresu pedagogiki, co dodatkowo wzbogaci jej warsztat pracy. Pani Marta jest wymagająca, sumienna i nie boi się nowych wyzwań.

Na co dzień jest energiczną, uśmiechniętą i niezwykle szczerą osobą. Jak sama mówi : ,, Praca z dziećmi to jest jej bajka.

Joanna Gappa
Woźna oddziałowa
Pani Joanna dba o przedszkolną kuchnię. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy. Jest obowiązkowa i skrupulatna. Na co dzień nadzoruje jakość posiłków dostarczanych do placówki oraz pomaga wychowawcom grup znajdujących się na parterze. Prywatnie ma wiele pasji i zainteresowań.
Dorota Piontke
Pomoc nauczyciela
Chętnie pomaga dzieciom. Jest pełna zaangażowania i pasji. Jej ogromna sympatia do dzieci oraz doświadczenie w pracy z nimi przerodziły się w pomysł podniesienia kwalifikacji, by w przyszłości pracować jako nauczyciel przedszkola.
Jowita Dashke
Pomoc nauczyciela
Pani Jowita z zawodu jest opiekunką dziecięcą. Posiada również wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz diagnozy psychologicznej dziecka z zaburzeniami rozwojowymi. Wykształcenie i zdobyte kwalifikacje chętnie wykorzystuje w pracy. Prywatnie ma wiele zainteresowań i pasji m.in. fotografię, teatr i sport.
Nikola Labudda
Pomoc nauczyciela
Pani Nikola dołączyła do naszego przedszkolnego zespołu we wrześniu 2021 roku. Na co dzień pracuje w najmłodszej grupie przedszkolaków, wspierając nauczyciela podczas pracy dydaktyczno – opiekuńczo wychowawczej. Jest zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Obecnie kształci się na kierunku pedagogicznym, aby w przyszłości podjąć pracę jako nauczyciel.
Martyna Proch
Wychowawca w grupie
Pani Martyna posiada dyplom ukończenia studiów pedagogicznych w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Chętnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Obecnie pełni obowiązki wychowawcy w grupie integracyjnej. Potrafi bardzo szybko nawiązać bliskie relacje ze swoimi podopiecznymi. Jest zawsze pogodna, pełna zapału i energii. Cechuje ją charyzma, determinacja i pasja. Uwielbia pracę z dziećmi, wkłada w nią mnóstwo serca i zaangażowania. Jest wspaniałym fotografem, dzięki temu udaje jej się uchwycić najpiękniejsze dziecięce uśmiechy.
Marzena Ciskowska
pomoc nauczyciela
Pani Marzenka dołączyła do przedszkolnej załogi we wrześniu 2023 roku. Na co dzień pracuje w grupie maluszków, wspierając dzieci potrzebujące dodatkowej opieki pomocy nauczyciela. Nie boi się wyzwań, jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Uwielbia czytać i tą pasją chętnie dzieli się z innymi.
Bernadeta Otrombke
Wychowawca w grupie
Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w Powszechnej Wyższej Szkole Humanistycznej Pomerania z siedzibą w Chojnicach. Brała udział w licznych szkoleniach i kursach. Chętnie doskonali swoje umiejętności.
Jest zawsze uśmiechnięta, pełna energii i radości. Praca z dziećmi sprawia jej dużo satysfakcji i szczęścia.
Franklin
Żółw terapeuta
Franklin dołączył do kadry przedszkolnej we wrześniu 2021 r. Na co dzień mieszka w sali gr 2. Przebywanie w jego towarzystwie ma działanie odprężające, motywujące i inspirujące oraz uczy odpowiedzialności i skupienia u dzieci. Ten pozytywny aspekt opieki nad żółwiem przez osoby z autyzmem czy niepełnosprawnością można śmiało nazwać żółwioterapią, której efekty dało się zauważyć  już od pierwszych dni pobytu Franklina w przedszkolu.
Dostępność